KOJA la NOËL – Eleganță și inspirație pentru sărbători

Pe 14 și 15 decembrie, KOJA vă așteaptă la NOËL – Târgul cadourilor de designer, la Unirea Shopping Center din București, între orele 10:00 și 20:00. Este singurul târg la care participăm anul acesta și ultima noastră oprire la București, înainte de sărbători.

Targul Noel la Bucuresti

NOËL reunește designeri din România și din alte orașe europene, fiecare dintre ei aducând creații gândite să surprindă prin detalii și originalitate. Este locul în care descoperi obiecte rare, realizate cu măiestrie – bijuterii, accesorii din piele, ceramică, articole de fashion și multe altele. În pragul sărbătorilor, este o adevărată bucurie să alegi ceva făcut cu grijă, pentru tine sau cei dragi.

Craciun Koja Concept

La standul nostru, vă așteptăm cu o selecție care cuprinde toate piesele semnătură KOJA, dar și câteva surprize dedicate iernii. Rucsacii noștri vopsiți manual, Nuna Mini – piesa care a devenit un simbol al brandului – genți pictate și accesorii cu accente din blană naturală sunt doar câteva dintre creațiile noastre. În plus, veți putea descoperi piese vestimentare din blană, perfecte pentru sezonul rece, și accesoriile mici, ideale pentru cadouri, cum ar fi portcardurile și portofelele.

Pentru cei care preferă să lase alegerea în mâinile destinatarului, am pregătit Gift Carduri KOJA – o soluție elegantă și practică.

Craciun Koja Concept

Cadourile KOJA sunt gândite să aducă bucurie, să fie utile și să vorbească despre respectul pentru design și materiale. Indiferent de preferințe, veți găsi ceva potrivit – de la accesorii mici, care fac diferența, până la genți statement și piese vestimentare unice.

Pentru a descoperi ce alți designeri vor fi prezenți la târg, vă invităm să vizitați pagina de Instagram a evenimentului.

Vă așteptăm cu drag să ne vizitați și să descoperiți colecția noastră. Pentru noi, această întâlnire este o ocazie de a fi mai aproape de voi, de a împărtăși povestea fiecărui produs și de a contribui la magia sărbătorilor voastre.

Cu drag,
Echipa KOJA

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *